Компанія "ВіДі-Страхування" святкує своє 10-річчя!

Компанія "ВіДі-Страхування" святкує своє 10-річчя!

24 вересня 2017 року компанія ТДВ «СК „ВіДі-Страхування“ святкує своє 10-річчя!

Інтерв'ю та статті

‹ Попередня 1 2 3 4 5
23.12.2016 «ВіДі Груп» здійснила постачання «швидких» Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні
Святий Миколай цього тижня завітав до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні: його оснащення поповнилося новеньким медичним обладнанням на суму 8,6 млн. грн. Медичне обладнання було придбано за рахунок медичної субвенції — повідомляється на офіційному веб-сайті лікарні.
08.08.2016 Олександр Віталійович Джуринський / До уваги зацікавлених осіб, громадськості та журналістів
До уваги всіх зацікавлених осіб,
широкої громадськості

Незважаючи на всі перетворення суспільних відносин у нашій країні, учасником яких є кожен громадянин, час від часу будь-яка більш-менш відома особа або компанія стає об'єктом громадського обговорення. І коли причиною такого обговорення є достовірна, нехай навіть негативна інформація, це можна зрозуміти. Але не можна зрозуміти того, коли успішна компанія та її власники – українські підприємці Віталій, Олег і Олександр Джуринські – стають об'єктом цькування з боку поки що не встановлених недоброзичливців. Ми відповідально заявляємо, що той бруд, який був виплеснутий особисто на нас в Інтернеті, не має нічого спільного з реальним станом речей. Більш того, вочевидь простежується технологія замовного паплюження, коли 1% правди перемежовується з відвертою брехнею, а висновки мало того, що явно сфабриковані, та ще й викладені на ресурсі з відсутньою або сумнівною репутацією.

05.07.2016 Правила топ-менеджерів. Голова наглядової ради ВіДі Груп про постійний рух
Спільний проект Європейської Бізнес Асоціації і видання «Новое Время».
04.05.2016 Кризу ми розглядаємо як відкриття нових можливостей
В інтерв’ю для бізнес-видання «Новий час» член консультаційних рад «ВіДі Груп», керівник проектів у ТОВ «ВіДі-Інжиніринг» Олександр Віталійович Джуринський розповів про особливості нового центру «Volvo Cars Київ Аеропорт», про те, чому ставку зробили саме на Volvo, і про свою роль у сімейному бізнесі «ВіДі Груп».
02.09.2015 Герої не вмирають
Сьогодні стало відомо про трагічну загибель під м Щастя Луганської області одного з моїх друзів, з яким ми два роки сиділи за однією партою в Суворівському училищі, одного з наших колег, які раніше працювали в «ВіДі Груп», на даний момент часу — волонтера, який входив до складу мобільної групи по боротьбі з контрабандою, Андрія ГАЛУЩЕНКА.
‹ Попередня 1 2 3 4 5