Директор ТОВ «ТБО ГРУП»

Зайцев Денис

Зайцев Денис

ВДОСКОНАЛЮЙТЕ ЛОГІСТИКУ РАЗОМ З НАМИ!

ТБО ГРУП

Компанія «ТБО ГРУП» входить до складу «ВіДі Логістик Менеджмент Груп» (www.vidi-lmg.com).
«ВіДі Логістик Менеджмент Груп» здійснює стратегічне управління логістичним бізнесом «ВіДі Груп».
Головна мета компанії - втілення цікавих ідей і перспективних проектів у сфері логістики. Компанія є сильним і конкурентоспроможним учасником логістичного ринку та відповідає всім загальносвітовим логістичним вимогам і стандартам, володіє сучасною інфраструктурою, командою кращих фахівців в сфері логістики та  використовує передові технології для задоволення найбільш складних вимог ринку.

Перелік послуг компанії «ТБО ГРУП» за напрямками:

- Митно брокерське обслуговування - досвід роботи з митницею - більше 20 років, надання логістичних послуг на митно логістичному комплексі з розвиненою інфраструктурою у м. Вишневе, професійний штат співробітників митно - брокерського відділу, наявність митних складів (склад тимчасового зберігання, митний склад), сучасної вантажної техніки - дозволяє нам в повному обсязі і в мінімальні терміни надавати послуги з митного очищення вантажів.

- Складське обслуговування - надання повного комплексу складського обслуговування відбувається на митно логістичному комплексі з розвиненою інфраструктурою у м Вишневе. Термінальний комплекс включає складські, комерційні, митні площі з можливістю підтримки плюсової температури, наявність сучасної вантажної техніки, зручне автомобільне та залізничне сполучення, професійний штат співробітників - це дозволяє нам забезпечити повний спектр складського обслуговування для наших Партнерів.

- Транспортно-експедиційне обслуговування - є одним з пріоритетних напрямків «ВіДі Груп». Більше 10 років досвіду роботи, професійний штат співробітників, наявність власного рухомого складу, філіальна мережа і надійні транспортні Партнери по всьому світу дозволяють нам скоротити витрати на транспортування товару до місця призначення і знизити терміни доставки вантажу, що перевозиться для наших Партнерів.

фото сайт види груп.jpg